Pokročilý

Škola kde není potřeba matika ?

Ahoj, jsem v 8. třídě takže pomalu se chystám na vybírání povolání a další školy, ale mám problém a tím je matika. Matiku nechápu a celkově mi nejde. Je nějaká škola, kde matematika není potřeba ? (Jestli ano, prosím link na stránku školy nebo aspoň název) ideální by byl intr ... Děkuju za pomoc :)
Doplňuji:
* pokud možno...né umělecká

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Předmět matematika je na všech středních školách.
Na tvém místě bych se raději (než zde) poradil s třídním učitelem, zná tvoje znalosti!

Další odpovědi:

Zlatý

Žádná škola není bez matematiky.

Bronzový

To bude asi nějaká umělecká škola/konzervatoř...

Práva

Pokročilý

učňák, jazykovka... ono bez matematiky to moc nejde.

2česílo: na práva se chodí až po maturitě

Mám podobný problém s tím rozdílem,že už jsem v 9.třídě.Nakonec jsem vybrala nejspíš zdravku,protože je zaměřená spíš na biologii a tak :).

Zlatý

pokiaľ chcete byť vzdelaný (teda študovať), matematike sa nevyhnete - proste patrí medzí základné vedomosti.

dokonca i na učňovských školách sa matematika učí, neraz z profesnej potreby (napr. výpočty spotreby materiálu, rôzne pomery a pod, podľa profesie).

argument že ju nechápete a nejde vám, neobstojí - ste proste lenivý, alebo máte inteligenčný defekt - porucha chápania.
v tom prípade si rovno podajte žiadosť o invalidný dôchodok ako väčšina obyvateľov tmavšej pleti v čr a matematika vás nemusí zaujímať (nj, budete si vedieť spočítať peniaze?)

na výber povolania sa ani nechystajte, matematika je proste všade.

Jsi v osmé třídě a je dobřé že takhle uvažuješ. Matematika je na všech středních školách, ale pokud se dobře naučí se matiku v osmé třídě, nebudeš mít větší problémy v devítce, ani na střední škole. Pokud potřebuješ matiku pochopit kvůli zlepšení známek, požádejte kamarády nebo učitele o doučování.

andrea24 - Na zdravotní škole je matika podobná jako na gymplu.
Chodím na Zdravotní Lyceum a za své zkušenosti ti můžu říct, že matika tam je vcelku těžká. (Spíš jak pro koho. Já a matika nejme zrovna nejlepší kamarádi, ale nejsem v ní zase nejhorší.) Také záleží na tom jakého máš učitele či učitelku.

Jedna sestřička mi říkala, že šla na školu, kde matematiku neměla, ale co studovala, to netuším, ale evidentně existuje

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

mazeeeeec...:D

Zlatý

arygnoc

správne sa to píše blbeeeec.

;)

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.