postcd

Škody na vozech policie ČR, kdo to hradí?

zase dávali ve zprávách jak policie pronásledovala nějakého účastníka silničního provozu (znáte to, spoustu škody a veřejného ohrožení), který odmítal zastavit, a policejní auto „se nabouralo“ když se ho pokoušeli zastavit, tak se chci zeptat kdo platí ty statisícové škody na vozech policie i vozech jiných účastníků silničního provozu. neměl by to platit vše včetně policejního zásahu, soudního řízení a všech škod ten, kdo odmítl zastavit?

Odpovědi
shooter

Obavám se, že vše jde ze státní kasy. A Tudíž i z kapes daňových poplatníků.

střevo

Určitě to po něm bude vymáhaný, to nebude placený ani z jeho pojištění, i dyby byl pojištěnej proti všemu. To je jako dyž vopilej udělá nehodu, tak se mu jeho pojišťovna vymluví na paragraf v malejch písmenkách a nedostane nic, i dyž je na vině jinej !