reika

Škodí zdraví samoopalovací přípravky nebo ne?

Dobrý den. Slyšela jsem, že používání samoopalovacích přípravků škodí kůži, zdraví. Je to pravda nebo ne? Díky.

https://www.no­tino.cz/derma­col/self-tan-samoopalovaci-telove-mleko/

Odpovědi
monikaops

Já se samoopalovacíma přípravkama moc dobré zkušenosti nemám. Jednou jsem si před létem namastila lýtka samoopalovacím krémem a od té doby si lýtka nemohu opálit. Teď vypadám blbě, vše pěkně od sluníčka opálené a lýtka bílé. Do samoopalovacích přípravdů bych nešla.

nyjono

Které? Konkrétně.
Je víc výrobců, mnoho různých výrobků.