verunka483

Škodí vlasům smývatelná barva?

Smývatelná barva z DM která vydrží 6–8 umytí.. poškodí nějak vlasy nebo něco?

Nejlepší odpověď
briketka10

žádná smývatelná barva ti neuškodi a hlavně
né ta na 6–8 umytí ta se smývá a neobsahuje
amoniak je to na obalu napsané..
škodí barvy, kde je čpavek/amoniak ty drží ve
vlasech delší dobu tudíž jsou nesmývatelné a
vlasy musí úplně odrůst :)

Další odpovědi
Braník

každým vlasům škodí přebarvování chemické,to je ve většině případů co se barvení vlasů týče,pokud budete barvit vlasy přírodní cetou,vlasy tím nebudou tolik trpět ,jako cesou chemickou,tím mám na mysli např,Henu

Bedy

Ano, stejně jako každá jiná barva. Ikdyž horší je vlasy odbarvovat, než je barvit.
Barvení vlasů má i své výhody – na obarvené vlasy nechodí vši.

monickaaa

Ano škodí vlasům stejně jako normální trvalá barva. Pokud bych si měla vybrat radši trvalou barvu než smývatelnou ;)