Mika47

Skodi rybickam, kdyz je kousek od akvarka radio?

Nejlepší odpověď
quentos

Záleží na jejich hudebním vkusu.

Teď vážně, ve zdroji píšou, že by akvárium mělo mj. být daleko od zdrojů hluku – tedy nejen rádia, ale i televize. Ryby hluk rády nemají.

Zdroj: http://petske­epersguide.com/the-location-to-set-up-a-home-aquarium/

Další odpovědi
Michal Kole

Záleží jak moc jsou citlivé na elektromagnetické pole u antény a magnetické pole u permanentního magnetu reproduktoru.

Rovněž jak moc hlasitě hraje, jak se akustické vlny přenáší do vody skrz sklo/plast. Ve vodě se šíří zvuk lépe než ve vzduchu, protože se jedná o „hustější“ prostředí.