Škodí pivo (m/p)lži? (Lze jej použít jakožto (chemickou) zbraň?)

Doplňuji:
Já právě teď viděl sklenici piva – možná zahrabanou (jak jinak si vysvětlit, že to ustálo dnešní podzimní počasí), přesto však dost vysokou (od úrovně země) a plavalo v ní tak 20 zmíněných tvorů… Zajímám se hlavně o funkčnost – pivo jako takové je tedy nezabije?

Nejlepší odpověď
Funna

není to o tom, že by jim škodilo, ale o tom, že jim neodolatelně voní…pivo se použije jako návnanda tak, že se zakope kyblík s úrovní terénu a do něj se nalije pivo…slimáci se v něm pak, jakmile tam spadnou, utopí
Doplňuji:
lépe řečeno, utopí, protože se uchlastají k smrti 🙂 (otrava alkoholem)

Další odpovědi
beer

Pivo nastražené ve sklenici, která je na zahradě v zemi, se používá jako účinjný prostředek na hubení slimáků. Tedy ano, uškodí mu jako ‚chemická zbraň‘ ))