jjj123456789

Škodí ovzduší více 30 nových minivozů nebo stará Karosa s 30 lidmi?

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud do toho započítáš i exhalace vzniklé při výrobě těch 30 vozů, včetně těžby, úpravy a transportu potřebných surovin, tak možná strará Karosa bude ekologičtější. Jde pouze o můj odhad.

Další odpovědi
ponovotny

domácí úkoly jsou od toho aby sis je doma vypracoval sám

Výletník8

Na takto položenou otázku Vám nikdo moc seriózně odpovědět nemůže. Každý minivůz a v každém režimu provozu bude mít jiné množství a složení zplodin, starou Karosou můžete myslet pětiletou i padesátiletou a opět bude záležet na konkrétním voze a režimu provozu. A i když to spočítáme, tak když jedno bude mít náhodou víc oxidů dusíku a to druhé víc oxidů síry a aromatických uhlovodíků, jak posoudíte, co je důležitější?