láďa1

Škodí nízký tlak?

Začal jsem brát lék na vysoký tlak/amilostad/a teď mám tlak nizký/106–60/ a jsem ospalý,škodí nízký tlak?

Nejlepší odpověď
hanulka11

také mám nízký tlak a někdy je to nepříjemné – motá se mi někdy hlava, ale zdravotně to není nebezpečné tak jako tlak vysoký
možná by nebylo na škodu se s tím svěřit lékaři který vám léky napsal , třeba vám sníží dávku.

Další odpovědi
hanny 2

Nízký tlak škodí v tom smyslu,že můžete kdykoli a kdekoli omdlít a ublížit si.Ty léky tak poctivě neberte!
Dejte si raději panáka!

varg

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/24818-trapi-vas-nizky-ci-vysoky-tlak-tohle-pomaha

anci

škodí, způsobuje malátnost, pocit na omdlení a ospalost.probrat s lékařem, samoléčbu radši nee

Evasky

Že by škodil,to se říct nedá,ale může se ti udělat špatně.Zajdi za lékařem,ten ti poradí a dá ti bližší informace.

gnosis

imho to tvemu telu nijak neskodi (podle me naopak – mensi zatez na obehovou soustavu, srdce) ale muze to byt nebezpecne treba za volantem, nebo jak pisou jini, ztrata vedomi + uraz atp. ale treba ja mam mirne snizeny tlak, a zadnou necekanou unavu / malatnost jsem jeste nepocitil. kazdopadne tvuj doktor by o tom mel vedet.

Tara

Nízký tlak neškodí,za to vysoký ano.Buď v pohodě a nestresuj se.Jestli bereš léky,tak je na týden vynechej a uvidíš.Přeji krásný den.