Pokročilý

Škodí nízký tlak?

Začal jsem brát lék na vysoký tlak/amilostad/a teď mám tlak nizký/106-60/ a jsem ospalý,škodí nízký tlak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

také mám nízký tlak a někdy je to nepříjemné - motá se mi někdy hlava, ale zdravotně to není nebezpečné tak jako tlak vysoký
možná by nebylo na škodu se s tím svěřit lékaři který vám léky napsal , třeba vám sníží dávku.

Další odpovědi:

Zlatý

Nízký tlak škodí v tom smyslu,že můžete kdykoli a kdekoli omdlít a ublížit si.Ty léky tak poctivě neberte!
Dejte si raději panáka!

Pokročilý

škodí, způsobuje malátnost, pocit na omdlení a ospalost.probrat s lékařem, samoléčbu radši nee

Pokročilý

Že by škodil,to se říct nedá,ale může se ti udělat špatně.Zajdi za lékařem,ten ti poradí a dá ti bližší informace.

Bronzový

imho to tvemu telu nijak neskodi (podle me naopak - mensi zatez na obehovou soustavu, srdce) ale muze to byt nebezpecne treba za volantem, nebo jak pisou jini, ztrata vedomi + uraz atp. ale treba ja mam mirne snizeny tlak, a zadnou necekanou unavu / malatnost jsem jeste nepocitil. kazdopadne tvuj doktor by o tom mel vedet.

Nízký tlak neškodí,za to vysoký ano.Buď v pohodě a nestresuj se.Jestli bereš léky,tak je na týden vynechej a uvidíš.Přeji krásný den.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.