Avatar uživatele
láďa1

Škodí nízký tlak?

Začal jsem brát lék na vysoký tlak/amilostad/a teď mám tlak nizký/106–60/ a jsem ospalý,škodí nízký tlak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2, suaeda před 4603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

také mám nízký tlak a někdy je to nepříjemné – motá se mi někdy hlava, ale zdravotně to není nebezpečné tak jako tlak vysoký
možná by nebylo na škodu se s tím svěřit lékaři který vám léky napsal , třeba vám sníží dávku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Nízký tlak škodí v tom smyslu,že můžete kdykoli a kdekoli omdlít a ublížit si.Ty léky tak poctivě neberte!
Dejte si raději panáka!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
varg

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/24818-trapi-vas-nizky-ci-vysoky-tlak-tohle-pomaha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anci

škodí, způsobuje malátnost, pocit na omdlení a ospalost.probrat s lékařem, samoléčbu radši nee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Evasky

Že by škodil,to se říct nedá,ale může se ti udělat špatně.Zajdi za lékařem,ten ti poradí a dá ti bližší informace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

imho to tvemu telu nijak neskodi (podle me naopak – mensi zatez na obehovou soustavu, srdce) ale muze to byt nebezpecne treba za volantem, nebo jak pisou jini, ztrata vedomi + uraz atp. ale treba ja mam mirne snizeny tlak, a zadnou necekanou unavu / malatnost jsem jeste nepocitil. kazdopadne tvuj doktor by o tom mel vedet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tara

Nízký tlak neškodí,za to vysoký ano.Buď v pohodě a nestresuj se.Jestli bereš léky,tak je na týden vynechej a uvidíš.Přeji krásný den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví