Pokročilý

Sklopení zadních sedadel

Vlastním Škodu Felicii a nevím si rady, jak v ní sklopit sedadla. Poradí mi někdo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

V horní části opěradla (na kraji) je páčka, za kterou zatáhneš (nazdvihneš) a sedačku sklopíš.
Pokud si to tedy dobře pamatuju.

Doplňuji:
Napsal jsem to ´blbě´ - ta páčka není na opěradle, ale až za opěradlem (na tom plastu vedle plata).
___
Mosoji - ano, lze - i sedák lze sklopit dopředu (a dokonce i snadno vyndat), sedačka byla - stejně, jako opěrák, dělená 70-30...

Další odpovědi:

Zlatý

Za zadní částí opěradla sedačky je malá páčka s plastovým povrchem pro levou a pravou část zvlášť.Páčku zmáčkneš a sedadlo sklopíš.

Bronzový

Mowla to popsal dobře, vedle opěradel jsou na obou stranách páčky na povytažení.

Zlatý

A jdou ? Většinou jdou sklápět jen opěradla.
Doplňuji:
Stále mluvíte jenom o opěradlu. Nevěřím že jde sklápět i sedadlo.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

Mosoji: Opravdu jde sklopit i zadní sedadlo. Felicii jsem prodal ve čtvrtek, tak Ti to nenafotím, ale opravdu to tak je...
V první fázi se sklopí opěradlo na sedačku zhruba na ležato. Pokud jsou vyndané opěrky hlavy, pak se celá takto složená sedačka nechá sklopit dopředu a je pak prakticky nasvislo hned za opěradlama předních sedaček. Vlastně je zapíchnutá v tom prostoru, který slouží normálně pro nohy pasažérů cestujících v zadu. V této poloze je volná prakticky celá (skoro rovná) plocha od dveří kufru až k pantům sedaček - těm pantům, které měli pasažéři prakticky pod koleny.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.