rybíz

Skla žluté pro řidiče?

pro jízdi v noci, mlze a za snížené viditelnosti. a dají se přidělat k brýlím, můžu používat pokud musím řídit s brýlemi? Zřejmě ano, protože je přes ně lepší viditelnost, ale co když se stane nehoda? Nebude to přitěžující okolnost?
Doplňuji:
Ještě je nemám, ale uvažuji o nich, a tak jsem chtěl vědět váš názor. Díky.

Nejlepší odpověď
cukrar

pokud nebude na vině použití žlutých brýlí, tak nikoliv. Přeci když pojedete 100 v zatáčce a nezvládnete řízení nemůžou být na vině brýle.
Pokud přes ně špatně vidíte tak je nepoužívejte.

Doplňuji:
Upřimně, nedovedu si představit, že by někdo mohl označit příčinu nehody v tom, že máte něco co zlepší viditelnost.
A přitěžující okolnost… to už vůbec ne!