GangstaHelper

Skenování – aplikace?

Nevíte o nějakém programu na skenování (pomocí skeneru :D), který by umožňoval snadné skenování mnoha stránek najednou? Protože ten co mám k tískárně chce pokaždé znovu nastavit. I když to nastavení tam zůstane od minule, musím to otevřít znovu a odklikávat…

Chtělo by to program, který by se hned po dokončení skenování zeptal, zda začít skenovat tu samou stranu znovu.
Doplňuji:
Mám tiskárnu Canon… Toto asi použít nepůjde.

Nejlepší odpověď
Q

Záleží na tom, zda-li Tvá tiskárna podporuje TWAIN rozhraní, pak by mohla fungovat s jakýmkoli SW na zpracování fotek, například free je Zoner Photo Studio 🙂

Další odpovědi
Jakub

HP direktor. Dodává se k multifunkčním tiskárnám HP.