Wortygen

SKEN-POMOC

Jde nějak oskenovat obrázek ručně nakreslený , aby se vložil do PC? Případně mi popiště , jak na to :)
btw: Mám tiskárnu Epson Stylus SX235W

Nejlepší odpověď
cochee

Základem je, že k té multifunkci máš nainstalované ovladače. Pak potřebuješ nějaký prohlížeč obrázků, já používám Irfan View – hledej nastavení TWAIN, tam si nastavíš tvoji tiskárnu, pak spustíš (už nastavené) zařízení Twain, hodíš obrázek do skeneru kresbou k zemi a dál tě to navede. Po skenování uložíš v tom prohlížeči obrázek v požadovaném formátu (.gif, .jpg, .tif, .png a jiné)

Další odpovědi
led

Môžte použiť napríklad program
1 – MsOffice – word príkazom vložit – obrázek – skener
2 – grafický IrfanView http://www.ir­fanview.cz/
 – soubor – vybrat Sken/TWAIN zdroj
 – soubor – skenování -
podmienka je korektné nahratie ovládača tlačiarne.