SKATE SLALOM NĚMECKO 2012

tady je slibovaný video v lepší kvalitě.. http://www.you­tube.com/watch?v=G_dr-7Dkdo0 … jinak zítra a v nedeli mam další závody tady v ČR,tak doufam že mi to bude jezdit tak jako v Německu…Jinak doufam že vam nevadí to že to sem dávám ptali jste se jestli budou videa tady je :)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Děkuji, doufám že tentokrát jsi to ty sama. Je to neuvěřitelné, vůbec si nedovedu představit jak se v takové rychlosti můžeš těm kuželům vyhnout. I kdyby tě tu nikdo nebral vážně, tak já ti strašně moc fandím 🙂.

Další odpovědi
Michal Kole

taky fandím.

Už jsi zkoušela jezdit POD vodou ?

Umíš plavat ? Pokud neumíš tak raději do vody nelez.

Pokud by jsi chtěla poradit jak z videa dostat více (zvětšit, zmenšit, překonvertovat, upravit) nebo z videa udělat forky či udělat web tak mi napiš na michal.kolesa@seznam.cz a zeptej se klidně i na nějvětší kravinu. Vysvětlovat mi nevadí a vysvětluji rád.