Sjížděli jste nebo budete sjíždět nějakou řeku v ČR?

Nejlepší odpověď
Kulpix

Ne nikdy jsem žádnou řeku nesjížděl, páč neumím plavat. Ani se nechystám.

Další odpovědi
Lamalam

Za dětských let jsem s rodiči sjela většinu českých i několik slovenských řek. Na žádnou další se v dohledné době nechystám.

talka

Vltavu (do ČB) – bezva zážitek.

Drap

Ano. Několikrát různé řeky. Letos však žádnou zatím neplánuji.

ivzez

V mládí Vltavu, Lužnici, Malši, Berounku, Sázavu a řadu dalších.
Ráda bych si ještě některou sjela, ale kvůli kloubům už si netroufnu…

Mišule15

Sjela jsem berounku a vltavu.Na žádnou další se v dohledné době nechystám.

Nuk nuk

Jizeru :) Ale nejsem vyloženě vodák, takže i to byl zážitek. Jestli ještě nekdy budu, to nevím.

RyuzakiKate

Vltavu v srpnu předminulýho roku. Z Vyššího Brodu někam za Krumlov, už nevím kam, ale bylo to ve dnech, kdy vůbec teplo nebylo. Byl to pro mě docela traumatizující zážitek, s podrobnostma se vypisovat nechci, ale nikdy už to nechci zažít, s jinými lidmi možná, ale rozmýšlela bych se sakra dlouho, protože jsem asi strašně rozmazlenej snobík, kterýmu se dělá blbě při pomyšlení na vodáckou stravu…

Emefej

Nejenom sjížděl. Za studentských časů jsem se zúčastnil i recesistického výjezdu Labe z Děčína proti proudu do Pardubic.