Sjednotí se někdy v EU velikosti oděvů?

Franci, Itálie, Německo, Velká Británie aj. státy mají každý jiné číslo.
Doplňuji:
suaeda. píšu EU (Evropa), takže nepočítám Asii, pevninu za velkou louží, austrálii a podobně. Jinak vietnamci ti řeknou, že jsi šik, jen aby prodali.

Nejlepší odpověď
suaeda

Číslování velikosti oděvů je velký nedostatek, který zůstal z minulých století. Pokud jej EU někdy vyřeší tak bude o něco jednoduší nakupování všech potřebných hadříků. Pravděpodobně zůstane problém u dovozového zboží z jiných světadílů. Jednak velikostní značení USA asi zůstane stejné, a hlavně u našich obchodníků z Asie zůstane stejná hláška „Tjo je dobly, tjo tji muzes nosit“.

Další odpovědi
kesim

Ne, EU řeší hovadiny a ne potřebné věci. Sjednotí velikosti okurek.

Nevíteto?

Myslím, že ne (asi mají všude jinou nejčastější postavu) ☹

da ny

Asi ne, není to ochranná známka, ani konkurenční podnik, který je třeba zlikvidovat či omezit výrobu, produkci… ;)