Simulovali jste někdy u …

… zubního lékaře?!

Nejlepší odpověď
anonym

cha,,jsem taky zvědává jestli nějaký simulant vůbec je.Tam bych teda já simulovat nešla,to ani náhodou.To bych si raději vymyslela jiný moribundus.

Další odpovědi
Michal Kole

To musí být dobrá „úchylka“ se nechat „mučit“ v zubařském křesle.

Bohužel jsou i horší mučení, např. kolonoskopie nebo když se endoskop zavádí z „druhé strany“ – ústy.

hanulka11

Ne .A to se dá? Nechápu jak ? Jako, že mě bolí zub????:D:D

krum

Ne.Ze zubaře mám respekt.

pizlicka

ne,u zubniho lekare jedine smrtelne vazne:-)

Damiana

I v křesle zubního lékaře se dá simulovat. Záleží na tom, co přesně…:-)
Já osobně ale nejsem zastáncem předstírání čehokoli…

briketka10

taky jsem simulovala s osmičkou a byla vytržená..
potřebovala jsem jít na rande che che che 😁

Nikča

Ano, jednou jsem měla na dlouho odjet do zahraničí a potřebovala jsem vyndat osmičku.Zubař mi řekl, že mi ji vyndá na kontrole po tom, co se vrátím domů. Nemohla jsem riskovat, že se rozbolí někde za oceánem a jít k neznámému zubaři bych si netroufla. Proto jsem zasimulovala bolesti a osmičku mi zubař vytáhl :)

led

Ano, sebakriticky priznávam.
Simulovala som, že ma neboli to jeho rýpanie v ústach. „to mi netiekli slzy, to som sa len potila“ :)