mikik

Simson 50 ccm-60 ccm?

Dobrý den.Chci se zeptat jestli jste někdo předělal simsona 50 ccm na 60 ccm?Jaký je rozdíl v rychlosti?Co je všechno potřeba na přestavbu?
Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
SimakPida

Draku není to nesmysl.Simson se převrtával(pře­vrtává) i na 70 ccm.Samozřejmě pottřebuješ novej píst a kroužky.

Další odpovědi
mojitek

z 50 na 70 ccm se nepřevrtává.Tolik materiálu válec nemá.Mikiku,jestli chceš aby ta 50ka jela líp tak nech snížit hlavu,zabrousit a vyleštit kanály a celkově doladit.Sám to asi neuděláš jestli nejsi v tomhle zběhlý.Jsou na to firmy.Ale to už je lepší a levnější sehnat přímo 70kovej motor nebo válec s pístem.