devi344

Sims 4 nebo 3 ?

Zdravim. Dočetl jsem se že vydají na podzim sims 4 a právě nevim jestli mam čekat na tu čtyrku nebo si mam koupit hned sims 3 ale tam se bojim že datadisky přestanou vydávat. Oproti čtyrce je 3 mnohem levněji. Žádnou hru z edice SIMS jsem ještě nikdy nehrál.

Odpovědi
relux

Ja jsem hral 2 a neni nic lepsiho. Mimochodem, radeji si pockej a kup si 4ku, je lepsi, mas tam vice vymozenosti.

alenanova79

Jít ven, je hezky. 🙂

Elen5105

Jako hráčka The sims 3 jsem pochopitelně zvědavá na čtvrtý díl a tak jsem se o to docela zajímala a ráda připojím své postřehy. The sims 3 mají podle mě pěknou grafiku, ale to čtyřka také. Čtvrtý díl má lepší samotné simíky. Propracovanější detaily (co se týká samotného světa a bydlení a tak, tak to bohužel moc neporadím). Ale ty vlasy a řasy. To se nepovedlo. U The sims 3 jsou vlasy pěkné, skoro jako reálné (v mezích možností, protože nelze u hry čekat úplnou reálnost), ale u The sims 4 jsou vlasy velice nepovedená záležitost. Vypadají jako kusy vlasů na sebe poskládané. Jako listy nebo tak nějak. Je tam jen málo účesů, které jsou celkem pěkné. A ty řasy. Jé, to je také katastrofa. Je to jako, když se vezme kus černé hmoty a připlácne se na oko. Opravdu, jen se podívej na internetu. U The sims 3 jsou moc pěkné řasy. Takové reálné. Jedna od druhé oddělená. Nehrála jsem to, ale koukala jsem se na video z Demo verze a takové z toho mám dojmy. V létě (nevím kdy, ale asi v srpnu) bude Demo verze pro všechny, tak si jí můžeš stáhnout a zkusit to). Ale co se týká úpravy těla a obličeje, tak mi přijde The sims 4 lepší, ale nehrála jsem Demo verzy, takže nevím. Můžeš tam ovládat přímo na postavičce a tak dělat úplné detaily, ale u třetího dílu ne. Hlavně co se týká těla. U čtyřky je tohle hodně propracované. U trojky moc ne. A pak jsou tam podle mě trochu hranaté uši, ale to je detail :D. Ale to oblečení, to je moc pěkné. Myslím u čtyřky. U trojky je také pěkné, to ano. Jen se tam přes sebe jakoby překrývá. nasadíš si třeba kozačky a zalezou ti pod nohavice a vykukují jen kousky, to není moc hezké, ale jak je to u čtyřky, to nevím. A ve čtyřce by v základní hře neměla být batolata a bazény. To je průser… To podle mě hodně lidí odradí, škoda. To mě na tom zamrzelo. A ještě u čtyřky není v Demo verzi paletka na vybírání odstínů, takže v základní hře asi také nebude. Pokud bych to měla vzít z pohledu uživatele třetího dílu, tak si nemyslím, že to bude zas tak takový rozdíl. Pokud přehlídneš ty nedostatky, o kterých jsem mluvila (vlasy, řasy, paletku, možná bazény a batolata…), tak bych šla do čtvrtého dílu, ale pokud nepotřebuješ mít to nejnovější a spokojíš se s průměrem (a v některých ohledech i lepších věcech- řasy, vlasy…), tak bych šla do trojky. Neboj, datadisky podle mě ještě nějakou dobu k sehnání budou. Na www.heureka.cz jsem našla i The sims 2.

Usoman

SimCity 5 :33:)