Pokročilý

Sims 4 nebo 3 ?

Zdravim. Dočetl jsem se že vydají na podzim sims 4 a právě nevim jestli mam čekat na tu čtyrku nebo si mam koupit hned sims 3 ale tam se bojim že datadisky přestanou vydávat. Oproti čtyrce je 3 mnohem levněji. Žádnou hru z edice SIMS jsem ještě nikdy nehrál.

Odpovědi:

Pokročilý

Ja jsem hral 2 a neni nic lepsiho. Mimochodem, radeji si pockej a kup si 4ku, je lepsi, mas tam vice vymozenosti.

Jít ven, je hezky. :-)

Jako hráčka The sims 3 jsem pochopitelně zvědavá na čtvrtý díl a tak jsem se o to docela zajímala a ráda připojím své postřehy. The sims 3 mají podle mě pěknou grafiku, ale to čtyřka také. Čtvrtý díl má lepší samotné simíky. Propracovanější detaily (co se týká samotného světa a bydlení a tak, tak to bohužel moc neporadím). Ale ty vlasy a řasy. To se nepovedlo. U The sims 3 jsou vlasy pěkné, skoro jako reálné (v mezích možností, protože nelze u hry čekat úplnou reálnost), ale u The sims 4 jsou vlasy velice nepovedená záležitost. Vypadají jako kusy vlasů na sebe poskládané. Jako listy nebo tak nějak. Je tam jen málo účesů, které jsou celkem pěkné. A ty řasy. Jé, to je také katastrofa. Je to jako, když se vezme kus černé hmoty a připlácne se na oko. Opravdu, jen se podívej na internetu. U The sims 3 jsou moc pěkné řasy. Takové reálné. Jedna od druhé oddělená. Nehrála jsem to, ale koukala jsem se na video z Demo verze a takové z toho mám dojmy. V létě (nevím kdy, ale asi v srpnu) bude Demo verze pro všechny, tak si jí můžeš stáhnout a zkusit to). Ale co se týká úpravy těla a obličeje, tak mi přijde The sims 4 lepší, ale nehrála jsem Demo verzy, takže nevím. Můžeš tam ovládat přímo na postavičce a tak dělat úplné detaily, ale u třetího dílu ne. Hlavně co se týká těla. U čtyřky je tohle hodně propracované. U trojky moc ne. A pak jsou tam podle mě trochu hranaté uši, ale to je detail :D. Ale to oblečení, to je moc pěkné. Myslím u čtyřky. U trojky je také pěkné, to ano. Jen se tam přes sebe jakoby překrývá. nasadíš si třeba kozačky a zalezou ti pod nohavice a vykukují jen kousky, to není moc hezké, ale jak je to u čtyřky, to nevím. A ve čtyřce by v základní hře neměla být batolata a bazény. To je průser... To podle mě hodně lidí odradí, škoda. To mě na tom zamrzelo. A ještě u čtyřky není v Demo verzi paletka na vybírání odstínů, takže v základní hře asi také nebude. Pokud bych to měla vzít z pohledu uživatele třetího dílu, tak si nemyslím, že to bude zas tak takový rozdíl. Pokud přehlídneš ty nedostatky, o kterých jsem mluvila (vlasy, řasy, paletku, možná bazény a batolata...), tak bych šla do čtvrtého dílu, ale pokud nepotřebuješ mít to nejnovější a spokojíš se s průměrem (a v některých ohledech i lepších věcech- řasy, vlasy...), tak bych šla do trojky. Neboj, datadisky podle mě ještě nějakou dobu k sehnání budou. Na www.heureka.cz jsem našla i The sims 2.

Pokročilý

SimCity 5 :33:)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.