Berguzar123

The Sims 3 hlásí: „Program přestal pracovat“. Co s tím?

Sims 3 program přestal pracovat.Když hru nainstaluji a dám aktualizovat a spustím spouštěč, tak to hlásí „program přestal pracovat“. Chci se zeptat, co s tím. Nevíte někdo něco o tom? Byla bych ráda za každou odpověď.

Odpovědi
metalavenged

Jen takhle z toho moc nevyvodím. Pokud máš hru koupenou, zavolala bych na techniku (číslo na nebo vně obalu hry). Pokud tvůj PC splňuje požadavky, měli by ti pomoct.
Pokud si však hru stáhla a snažíš se ji rozjet poprvé, tak může být problém v tvém PC. Může být slabší nebo nemá dostatek místa na nahrání.
Pokud se ti to stalo najednou, i když hru hraješ často, zkusila bych ji přeinstalovat s rizikem, že ztratíš data. Můžeš si je zkusit zálohovat.
Pokud to není ani ten případ, tak zřejmě při zadávání kódu (v případě, že jsi hru stáhla) jsi zadala klíč, který použil i někdo jiný a program na to přišel.