rygol

Simplexova metoda

Mam za ukol vyresit ulohu simplexovou metodou, ale uloha nema reseni. Jak vypada simplexova tabulka v takovem pripade?
Doplňuji:
Zvláštní podle me má smysl, divím se ze si ještě nedostal zadny palce. Chtěl sem slyšet, ze se nepodaří vynulovat pomocnou ucrlovou fci.

Nejlepší odpověď
Conchus

Tohle je naprosto nedostatečná otázka, až nesmyslná. Jakou bys mohl slyšet odpověď?

Další odpovědi
mosoj

Simplexovo metodou jsme si v mateřské školce počítali bačkory.

Nediv se, že zde nejsou palce. Otázce málokdo rozumí a body za oblíbenost zde také asi nikdo přidělit nechce. Tak to vidím já.

kapka

Z otázky rozumím pouze slovu palce…
Proto reflexivně klikám a boduji…