jjsemtujak

Silvestrovská show 2009

Bude se konat silvestr 2009 v Praze na Letné?A kdy?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Na letné nebude.
Novoroční ohňostroj nebude tentokrát odpálen z Letné jako v minulosti, ale z lodi na Vltavě. Ta bude kotvit přímo v oblasti mezi Štefánikovým a Čechovým mostem. Diváci mohou ohňostroj sledovat z Náplavky pod ulicí Na Františku. Na obou březích Vltavy bude na bezpečnost diváků dohlížet 51 strážníků a člun Poříční jednotky přímo z vody.

Silvestrovské oslavy na Staroměstském náměstí odstartují již odpoledne,další info na linku:

Zdroj: http://www.re­giony24.cz/11-73898-silvestrovske-oslavy-na-staromestskem-namesti-odstartuji-jiz-odpoledne