iceT

Silvestovské oslavy se kvapem blíží

a s nimi přemíra alkoholu.Máte nejaké extra tipy jak se následujího dne zbavit kocoviny?Samozřejmě styl čím se pokazím,tím se taky spravím je snad jen pro otrlé,a taky je možnost se alkoholu vyhnout zcela.
Jak a čím se léčíte?
Doplňuji:
Já moc nepiju,skoro vůbec,ale zajímají mě zkušenosti ostatních…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jarmilo já nepiju tolik, abych měl druhý den kocovinu, ale prý se doporučuje před pitím něco mastného. A jíst během pití.
A překvapuješ :D kde jsi našla háčky a čárky? :D:D

Další odpovědi
hanulka11

Nejlepší je vědět kdy přestat ,pak se nemusíš léčit.
Když už k tomu dojde- tak hodně pít vodu a jít na vzduch a pěkně se vyvětrat.

panenka

Říká se že na kocovinu je dobrá česnečka já protože iceT nepiji tak si dám trošku šampusu jako přípitek a to mi stačí

anonym

Nepište že nepijete. Máte červené oko. Někdo to slaví? Ich nein. Bude čaj s rumem a komunita z Odpovědí. Kdyby mě kamarád neodnesl svůj mixážní pult, věnoval bych se hudbě.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2010361na­dap141843647260230­.jpg&id[]=t2010361na­dap141844671971230­.jpg

Terryle

Mně nejčastěji po přehnaným flámu pomáhá mlíko – pěkně hrnek studenýho, nebo i dva. Jak je chuť. Jednou mi hrozně bodl pomerančovej džus :o)
Naopak jak se říká, že po flámu pomáhá kafe, tak to mě zabíjí. Kofein prý dráždí žaludek, takže na to pozor :)

ten který je

Já at dělám co dělám,nejsem prostě svůj a nic mi nepomáhá.Když mi bylo 20 tak to bylo něco jinýho.Trochu mi pomáhá pohyb a fyzická práce.Mně není špatně od žaludku ale někdy mi bolí hlava a cítím se jak kdyby mně ulítly včely.Hodně piju minerálky a čaje.

iceT

Na klávesnici,přesně tam,kde je máte Vy,akorát mi to trvá o něco déle…dokonce jsem našla Vaši otázku na dané téma a odpovědela.

Miroslavst

Omlouvám se, podíval jsem se až teď.

iceT

Ale to je úplně v pořádku,není třeba se omlouvat.