izie999

Silný výtok

Když nemám menstruaci,tak mám silný hlenovitý,bílý výtok.Je to normální?A jestli ne co s tím?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Výtok je pro pochvu důležitý, ale jak který. Některý Vám signalizuje nějakou infekci či jiné potíže, které v pochvě nastaly. Jestli máte opravdu silný výtok, raději bych zašla na gynekologii. Nakonec to nemusí nic znamenat, ale jistota je jistota. Pokud výtok zapáchá, je hrudkovitý, nazelenalý, nažloutlý, 100% na gyndu zajděte. Také záleží na věku. Pokud Vám je nějakých -náct, svěřte se mamce a zajděte za dětskou lékařkou. Držím palečky 🙂

Další odpovědi
Michal

Vynechte pohlavní styk a jděte ihned k doktorovi!!!

BioforLife

Jako prevence je určitě dobré používat intimní gel

Zdroj: http://www.bi­oforlife.cz/ka­talog/biokosme­tika/cannaderm-intime-emulze-pro-intimni-hygienu-150ml