Pokročilý

Silnička vs. Enduro

Co je lepší ? Dokáže jet silnička i na polňačce nebo se tim zničí ??? Rad bych aby ste napsali plusi a mínusi obouch dvou... a porovnali je... a napsali co je asi tak lepší... Díky za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Tak jezdit se silničkou to polní cestě je podle mě blbost.
Co je "lepší" se nedá tak úplně říct, jde o to co vás "táhne" víc. Měl jsem Kawasaki ZZR 600 s laděnými výfuky (lítaly z nich plameny :D) ale prodal jsem ji protože to je leda tak na okruh. Neříkám, nejezdil jsem na ní 50, ale řidiči Vás často přehlídnou, nedají Vám přednost a následky mohou být katastrofální. Na silničce se ale podle mě špatně sedí, bolely mě z toho záda.
Enduro: Jsem nikdy neměl ale pujčoval mi ho kamarád. Na ježdění po silnici moc není, nejede jako silnička, a když máte pneumatiky do terénu, tak už asi při 80 ty gumy celkem dost hučí a do zatáček musíte brzdit o hodně dříve než na silničce, nedá se to tak "klopit". Dále jezdit někde po lese je myslím zakázané, a na polní cestě si to moc neužijete.
Existují ale i motorky které vypadají jako Enduro smíchané se silničkou, přesný název ale nevím. Možná že je to přesně pro Vás ;-)
Ale asi jsem Vám moc neporadil... ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.