zdeno

Co použít proti silné bolesti ramenního kloubu? Nic nepomáhá, lékař ani přirodní léčba.

použili jsme i tinkturu, obstřiky, vydrží chvíli – neudržím ani vařečku, tak silná je bolest – prostě nepomáha nic, je možná operace? Už se s tím nedá ani žít – kdo prosím poradí nebo pomůže? Děkují za radu a odpověď.

Nejlepší odpověď
Drap

V prvé řadě je třeba po důkladném vyšetření odhalit příčinu bolesti a potom podle toho léčit. Čím déle se to bude odkládat, tím to může být komplikovanější. Mohou nastat i trvalé změny. Doporučuji navštívit nejdříve ortopeda.

Další odpovědi
redy

Aulin by ti měl ulehčit.
Ta konopka je taky dobrá…

jáára

Tramal
Operace taky

talka

Radu nemám, pouze info, že mně obstřik od ortopeda pomohl.

da ny

Jaká je příčina bolesti?
Artroza, revma – zánět, šlachy, mechanické, degenerativní změny, krční páteř, nervy,
na(pře)tržený sval.......
Movalis, kostivalová mast, tejpy, RHB, Alavis Triple Blend aj.,
možná i operace…
Pozor na obstřiky, od 2. si Vás „připravují“ na umělý kloub…

Tw!st

zkus konopnou mast

talka

da ny: Od bolesti karpálů mi pomáhá 1× za rok vždy obstřik.