helcaify1

Silná bolest hlavy

Včera večer mě začala bolet hlava. Říkala jsem si, že jako vždy to zaspím a ráno to bude ok. Před hodinou jsem se ale probudila a bolest je snad ještě ostřejší. Ve tři mám zkoušku a obávám se, že ji díky bolesti nezvládnu, tak jak bych chtěla. Netrpím častými bolestmi. Tak pětkrát do roka. Znáte někdo nějakou radu jak na to? Nebo co zabírá vám?

Nejlepší odpověď
mirlin

Mě pomáhá jednoznačně sauna,případně pára.

Není nic lepšího , jak si vyčistit hlavu.Mohl bych psát romány!
Doplňuji:
samozřejmě jednu 12% Plzeň,vždy po sauně na doplnění tekutin!

Další odpovědi
anonym

Zásada je, nespoléhat, že ráno bolest pomine. Jít spát s tím, že něco bolí, je špatné pro celý organizmus, protože ani spánek potom není tak kvalitní, jak je zapotřebí.
Vzít si párkrát za rok prášek proti bolesti hlavy, to není žádný návyk, a určitě je to rozumnější způsob, než se zbytečně trápit.
Každopádně je důležitý dostatečný přísun tekutin a čerstvý vzduch. Když ne zde zmiňovaná procházka, tak alespoň důkladně vyvětrat.

LejdyTerr

Hlavně hodně pít čistou vodu, nebo neslazený čaj, jít se vyvětrat, nekouřit a kdyžtak prášek. Mě stačí i obyčejnej Panadol, stojí kolem 20Kč, vezmu si 2 a je to dobrý.

Funna

jestli to ani po vyspání nepřestalo, tak je to docela divné…takže nějaký lék s paracetamolem a klid na lůžku v přítmí…může to být migréna a taky něco úplně jiného…je to hodně obecná otázka, takže hodně obecná odpověď…

quentos

bolest hlavy má většinou na svědomí zablokovaná páteř. Od ní pomůže chripraktik, toho už vyhledat do tří asi nestihnete :{(> jinak klasicky na ni zabírá kafe nebo (JEDNO) pivo – léčivé účinky chmelu se nezapřou.
Doplňuji:
*chiropraktik

pusinka50

No píši už asi po zkoušce. Na bolest hlavy si musíš vyzkoušet léky, které ti na ní pomohou. Zde byla spouštěčem asi ta zkouška. Je spousta léků na bolest hlavy. Od Iburpofenu přes Valetol, Dolminu, Algifen kapky nebo indometacin čípek atd. Je ale třeba vyzkoušet, co ti od bolesti pomůže a je nejlepší to vzít na noc a hodinu v posteli počkat, až to zabere a pak v klidu usnout

Cizecek.M

Ahoj, měl by někdo zkušenost s přírodním doplněk migreen od topvet. Hledala jsem, co by na bolest hlavy pomohlo a tento doplněk je hodně doporučovaný. Tak budu ráda za info.

KaraskovaAl

Obecně ty produkty od topvet jsou hodně kvalitní a vysoce účinné. Jsou to bylinné extrakty, které opravdu zabírají tam, kde mají. Já bych ho koupila, pomůže ti. Já ten shop znám a i jejich produkty a vždy spokojenost.