silikonové vlákno x duté vlákno

jaký je rozdíl mezi hypoalergenním silikonovým vláknem a dutým vláknem, které se používají jako výplně do lůžkovin?

Odpovědi
infant

Dutá vlákna poskytují i některé rostliny, tudíž může být i přírodní. Umělé duté vlákno má výhodu drobné úspory materiálu a zlepšení termoizolačních vlatností.
Hypoalergenní silikonové vlákno je jak název vypovídá ze silikonu, který nevyvolává u lidí nežádoucí reakce (viz. silikonové prsní implantáty) a rozhodně nemusí být duté.

Zdroj: infant.blog.cz