kemo

Síla alkoholu

Proč když se napiju,tak se ve mně střídají emoce. Chvílu řádím jako zvíře a hned za pár vteřin mám zase depresi a pak zase řádím a pořád se to střídá…

Nejlepší odpověď
anonym

no a proto já nepiju, vím, co by to semnu dělalo, přesně tohle,Tak taky nepij a nebudeš mít problém, to je snadný,někdo to prostě nesnese

Další odpovědi
venkovan

Nepij alkohol. Nezvládáš ho a jsi zralý na průšvih. To samé platí i pro ostatní drogy.

Lukasy

Protože alkohol stejně jako drogy stymuluji organizmus a pak jsou z toho ruzne pocity.