mirlin

Šikanující syn odešel nakonec s nepořízenou od soudu,kdo mi v této kauze přál abych se nevzdal,Děkuji­.mirlin

Syn došikanoval! Po pěti stáních ho samo soudkyně vyprovodila ze soudní síně bez vydírajícího výživného,ten obličej sem si měl vyfotografovat.Všem ,co mne podporovali děkuji.mirlin

Odpovědi
anonym

Tak to ma byt-blahopreji

anonym

Váš syn? Teď bude šikanovat koho teda?

mirlin

Dobrý den czechrapsinde ,

chci vám zdvořile odpovědět na vaši otázku , ale nějak jí moc nerozumím.
Šikanoval a bude se snažit zase šikanovat , až najde cestu v čem . mirlin

anonym

Znám šéfy podniků kteří šikanují zaměstnance…

mirlin

To jsme dva.