pravicak88

Sikanovali jste nekdy nekoho ?

Ja ano. Na zakladce jednoho kluka, co byl tichej a az moc hodnej, proste nymand co nechodi na pivo a neni s nim sranda.

A musim se priznat, ze i kdyz toho docela lituji jak jsem se k nemu choval, tak paradoxne to byla ta nejkrasnejsi skolni leta. Ach ty vzpominky..

Nejlepší odpověď
iceT

No to jsi fakt hrdina,troufat si na slabšího.Běž a postav se sobě rovnému nebo silnějšímu!
Normální lidi nemají potřebu někoho šikanovat.
Doplňuji:
ne,nemám potřebu někoho šikanovat.

Další odpovědi
huxa

Ano, první půlrok na nové škole mě jeden spolužák neustále slovně nadával a urážel, jednou to už přerostlo moji trpělivost, zmlátil ho a od té doby do konce roku ho fyzicky napadal stylem pohlavek, podkopnutí nohou, apod. Během týdne se mnou naprosto přestal mluvit a dělal, jakože neexistuji, za měsíc mi napsal na FB, abych se zastřelil, následně začal často chybět a o prázdninách mi napsal, že se omlouvá a jestli bychom nemohli být v klidu, od té doby se k sobě chováme jako dva spolužáci.

ptáč

To je otázka pro zdejší správce.

huxa

Drap, fcoop, mowla, cynique, iceT-přečtěte si, prosím, kodex uživatele a neporušujte jej.
iceT-ty jsou neodpověděla na danou otázku a nijak jsi tazateli s ní nepomohla a vy ostatní jste jí přesto dali palce.

Mc Merkurion

přečti si pořádně odpověď: „…nemají potřebu…“,když se za ně považuješ,odpověď to na danou otázku je,jen je potřeba se nad ní zamyslet…

huxa

Otázka zní „Sikanovali jste nekdy nekoho ?“
iceT na ni neodpověděla.

Mc Merkurion

ale ANO,ona je normální,tak nemá potřebu! umíš číst?

huxa

To tam nikde nepíše, že se počítá mezi normální…

ptáč

Takhle se přece získávají body, to nevíš?
http://www.aqu­apage.cz/img/smaj­lici/palec.gif

Mc Merkurion

…a vo tom to přeci je…