hubickova

Šikana v základní škole,v malotřídce

Je na netu nějaká stránka s diskusí o školní šikaně?Už to řešíme s učitelkou,ale chtěla bych si o tom tématu poradit i v nějaké internetové diskusi.Děkuji moc

Nejlepší odpověď
Michal Kole

www.minimaliza­cesikany.cz

Na těchto dvou dvou stránkách je kontakt na mail „chytré osoby“, která ti fundovaně poradí,

www.linkabezpeci.cz
www.modralinka.cz

Další odpovědi
Deli

Můžete také požádat školu o spolupráci s psychologem ze školského úřadu – poradny. Tito provádí ve třídách sociometrická měření, která jim ukáží, jaké jsou ve třídě vztahy, následně pak s dětmi formou hry obvykle 1× týdně pracují, aby třídě pomohli k lepším vztahům.

ondraskovy

Šikana se odvíjí na výchově rodičů, jak šikanovaných tak tzv. šikannýrů … Osobně .. Jestli máte kluka nebo holku a už je šikanovaný na základní škole, měl by se sebrat a něco delat, nebo to v životě nebude mít vůbec lehké .. :( Doporučím kolektivní kroužky, sport, více se stýkat s lidma … Dítě které je neohrabané, maminčin mazánek, sedící 10 hodin denně u pc, osobně tohle bych šikanoval taky ..