lukas.lukas

Šikana – pomoc

Prožívám to ve škole, pomoc prosííím !!!

Nejlepší odpověď
Ella

tady ti někdo těžko pomůže, chlapče! =(
Zajdi ve škole za poradkyní, svěř se třídní/mu a taky rodičům, nedus to v sobě a nenech si to líbit!
Držím palce, ať najdeš odvahu to říct a ať se to brzy vyřeší…

Další odpovědi
hanny 2

To je vážná věc!Řekni to rodičům a třídní učitelce!

arygnoc

Bezplatná linka 116 111 pro děti a dospívající v obtížných životních situacích. Nonstop provoz z celé ČR.

žolik

Víš nedej se hledej pomoc určitě máš možnost někomu zavolat věř nejsi sám už to že jsi to napsal je velká odvahá,přejí hodně štěstí.