Avatar uživatele
Pan Kolečko

Co může způsobovat vypadávání internetu??

Téměř každý den mi doma vypadává internet. Volal jsem svému operátorovi a on říkal, že jsou někde zauzlované dráty a signál nemůže projít. Mám přejít k jiné firmě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? krftwrk před 3617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já bych ty dráty raději rozmotal – co když jsou zauzlovány až u tebe a změnou poskytovatele si nepomůžeš?
;-D
Mimochodem – o jaké dráty se jedná?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOLAS

zasukovaný dráty je samozřejmě kravina, na něco se vymluvit musej :) předpokládám (mluvil jsi o oprátorovi) že to máš přes ADSL, čili agregace 1:50 na 20 mega je tragédie (pokud je tam hodně učivatelů). Sám s tím bojuji

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Zauzlované dráty/úzké jsou kravina, ovšem přetrhlé či příliš ohlý optický kabel, ovšem v tom případě by ti nejspíše nevypadával, ale spíše nefungoval neustále.
Osobně bych přešel k jiné firmě a tuto minimálně nedoporučoval, resp. máš ještě možnost zavolat někomu v té firmě, u které jsi, a říct mu, že z tebe dělali blbce a víceméně chtít opravit internet s nějakou tou kompenzací, třeba za slevu. Pro jistotu ovšem ještě zkontrolovat, jestli není problém na tvé straně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kdysi jsem byla poučena, že uzel na drátech internetu nevadí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Záleží o jaký uzel se jedná. Jestli tam máš námořnický,tak změna operátora nepomůže. Budeš se muset přestěhovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek