Pan Kolečko

Co může způsobovat vypadávání internetu??

Téměř každý den mi doma vypadává internet. Volal jsem svému operátorovi a on říkal, že jsou někde zauzlované dráty a signál nemůže projít. Mám přejít k jiné firmě?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych ty dráty raději rozmotal – co když jsou zauzlovány až u tebe a změnou poskytovatele si nepomůžeš?
;-D
Mimochodem – o jaké dráty se jedná?

Další odpovědi
HOLAS

zasukovaný dráty je samozřejmě kravina, na něco se vymluvit musej :) předpokládám (mluvil jsi o oprátorovi) že to máš přes ADSL, čili agregace 1:50 na 20 mega je tragédie (pokud je tam hodně učivatelů). Sám s tím bojuji

huxa

Zauzlované dráty/úzké jsou kravina, ovšem přetrhlé či příliš ohlý optický kabel, ovšem v tom případě by ti nejspíše nevypadával, ale spíše nefungoval neustále.
Osobně bych přešel k jiné firmě a tuto minimálně nedoporučoval, resp. máš ještě možnost zavolat někomu v té firmě, u které jsi, a říct mu, že z tebe dělali blbce a víceméně chtít opravit internet s nějakou tou kompenzací, třeba za slevu. Pro jistotu ovšem ještě zkontrolovat, jestli není problém na tvé straně.

marci1

Kdysi jsem byla poučena, že uzel na drátech internetu nevadí. 🙂

mosoj

Záleží o jaký uzel se jedná. Jestli tam máš námořnický,tak změna operátora nepomůže. Budeš se muset přestěhovat.