Signal digitalního pozemního vysílání v suterenním bytě

Zajímalo by me jestli vubec signal v suterennim bytu je?Ukazuje mi zadný signál?Děkuji

Odpovědi
standa

A jaký typ antény používáte ? Pokojovou? Váš byt je napojen na Společnou Televizní anténu (STA)? Máte svoji venkovní anténu? Každopádně bez antény nelze přijímat signál (a je jedno zda analogový nebo digitální). Poloha suterenniho bytu by mohla mít (negativní) vliv snad pouze pokud používáte pokojovou anténu. V tomto případě se nabízí řešení umístit si svoji anténu na střechu domu a k televizi natáhnout kabel…