Bublinnka

Šifrujete svá data v počítači?

Pokud ano, jaký program k tomu používáte?
Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

Tady mam MyWinlocker …udela ti na disku misto v podobe virtualniho ktery je az do zadani hesla skryty …jednoduche ucine …na druhem a tretim PC mam ..truecrypt …

truecrypt zde …http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/si­frovani/truecryp­t/

MywinLocker zde… http://www.zi­ve.cz/programy/my­winlocker/pr-7469
Doplňuji:
arygnoc tady nejde o zvedavce ..ale o stratu dat …:D ..pokud to mas sifrovane tak to nesmazes ..

Další odpovědi
mosoj

Nezatěžuji se s tím. Dávám k zajištění paní Nagyové a voj. kontrarozvědce.
Pak se postříkáme šlehačkou.

arygnoc

nie.
nezamykám ani skrine, šuplíky a pod.
dokonca sa ani nezamykám v kúpeľni či WC.

niet čo a pred kým schovávať.
Doplňuji:
ad huxa:
no, cudzím by som obsah svojho počítača neukazoval.
Nakoľko doma ctíme súkromie jeden druhého, niet dôvod šifrovať.
Nedovolím si čítať sms v telefóne polovičky alebo detí, alebo otvoriť dopis im adresovaný, o elektronickej pošte ani nehovorím. Je to vec dôvery, a tá pre mňa znamená veľmi, veľmi veľa. A jej prejavom je práve to nezamykanie.
Nerobíme to doma nikto.
takže nie nešifrujem preto, že by nebolo čo, ale niet pred kým aby som sa presne vyjadril.

huxa

Pouze mám pár winarchivů, narozdíl od arygnoc mám hodně věcí k uschování před zvědavci :)

martin14

Jak které, nějaké důležíté hodím a zahesluju do WinRaru

led

Otázka je podobná ako: ukazujete cudziemu obsah svojej peňaženky, prípadne PIN vašej bankokarty?
Spôsob ochrany dát a počítača nezverejňujem.
Ale skúste použiť známe heslo nbu1234 možno sa dozviete (nbu1234 prelomené prísne tajné heslo slevenského NBÚ)