Avatar uživatele
Anduška

Šifra mistra Leonarda- Je lepší kniha nebo film?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3469 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Jednoznačně kniha,film bývá vyjímečně lepší než film.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Záleží na tom, co očekáváš…
Pokud jsi neutrpěla příliš rozsáhlé vzdělání, doporučuju knihu, film ale budeš mít ´za sebou´ rychleji…
___
Já trpěl u obého (Brownovy fabulace jsou na mne příliš ´pitomé´ – už nad Digitální pevností jsem duševně zvracel) – takže ´za mne´ doporučuju spíše knihu Tajemství dubového ostrova.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Film je robený pre naivných konzumentov,
pri čítaní knihy môžte zapriahnúť do opisovaného deja aj svoju predstavivosť a fantáziu. Skúsenosti a znalosti problematiky a myslenie (počujete mowla?) radšej odložte pod stôl, mohli by vás mylne zavádzať. Ale ak sa uvoľníte a prežívate dej, dozviete sa informácie, ktorým možno aj uveríte.
Vo filme vám vašu predstavivosť nahrádza predstavivosť režiséra a výtvarníka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kubik!

Za mě rozhodně kniha, je mnohem zajímavější a mám pocit, že i ten konec je tam tak trochu jinak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Pokud se chceš poučit o historii a nejde ti jen o poměrně slaboduchou zábavu, doporučuji knihu Svatá krev a svatý grál, autoři Baigent, Leight a Lincoln. „Kniha, z níž opisoval Dan Brown, bez níž by nikdy nenapsal svůj Da Vinciho kód a kvůli které stanul před soudem“. Rozšířené vydání z r. 2006,vydavatel­ství Rybka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

iceT vtipné: „film bývá vyjímečně lepší než film.“
film bývá vyjímečně lepší než kniha. :)

před 3469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

jajaja,máš pravdu,myslela jsem to přesně tak…

před 3469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

mowla,
takéto knihy nečítajte s kalkulačkou, počítačom a učebnicou fyziky, dejepisu a Starým zákonom v ruke. Pohodlne sa uvelebte v kresle, kávičku, alebo čajíček na stolík, papučky na nohy, kulicha na hlavu a ponorte sa do deja.

před 3469 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek