Šifra mistra Leonarda- Je lepší kniha nebo film?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jednoznačně kniha,film bývá vyjímečně lepší než film.

Další odpovědi:

Záleží na tom, co očekáváš...
Pokud jsi neutrpěla příliš rozsáhlé vzdělání, doporučuju knihu, film ale budeš mít ´za sebou´ rychleji...
___
Já trpěl u obého (Brownovy fabulace jsou na mne příliš ´pitomé´ - už nad Digitální pevností jsem duševně zvracel) - takže ´za mne´ doporučuju spíše knihu Tajemství dubového ostrova.

Zlatý

Film je robený pre naivných konzumentov,
pri čítaní knihy môžte zapriahnúť do opisovaného deja aj svoju predstavivosť a fantáziu. Skúsenosti a znalosti problematiky a myslenie (počujete mowla?) radšej odložte pod stôl, mohli by vás mylne zavádzať. Ale ak sa uvoľníte a prežívate dej, dozviete sa informácie, ktorým možno aj uveríte.
Vo filme vám vašu predstavivosť nahrádza predstavivosť režiséra a výtvarníka.

Pokročilý

Za mě rozhodně kniha, je mnohem zajímavější a mám pocit, že i ten konec je tam tak trochu jinak...

Bronzový

Pokud se chceš poučit o historii a nejde ti jen o poměrně slaboduchou zábavu, doporučuji knihu Svatá krev a svatý grál, autoři Baigent, Leight a Lincoln. "Kniha, z níž opisoval Dan Brown, bez níž by nikdy nenapsal svůj Da Vinciho kód a kvůli které stanul před soudem". Rozšířené vydání z r. 2006,vydavatelství Rybka.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

iceT vtipné: "film bývá vyjímečně lepší než film."
film bývá vyjímečně lepší než kniha. :)

Zlatý

iceT

jajaja,máš pravdu,myslela jsem to přesně tak...

Zlatý

led

mowla,
takéto knihy nečítajte s kalkulačkou, počítačom a učebnicou fyziky, dejepisu a Starým zákonom v ruke. Pohodlne sa uvelebte v kresle, kávičku, alebo čajíček na stolík, papučky na nohy, kulicha na hlavu a ponorte sa do deja.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.