ReHu

Siderické kyvadélko

Ahoj, chtěla bych se vás optat, zda někdy používáte jako pomůcku při rozhodování např. siderické kyvadélko, či něco jiného.
Díky.

Nejlepší odpověď
annas

Já používám kyvadélko, když testuji, který bylinkový přípravek mám brát a v jakém množství. Přiznávám, že funguje.
Při rozhodování jsem zatím nezkoušela.

Další odpovědi
vagra

Nikdy!Já se řídím při rozhodování svým rozumem.Při pochybnosti,se poradím se svou manželkou.Řeknu vám,že nám to vychází 42 let s vysokým procentem úspěšnosti.Je fakt,že kyvadélko jsem ještě nezkoušelTeď už to měnit nebudu.Na tu chvilku…

mosoj

Jediné kyvadlo které uznávám je Foucoultovo kyvadlo, které dokazuje že je země kulatá.

Siderické kyvadlo se sice nějak točí, ale jak chci já ( když chci do leva tak do leva,když chci doprava tak doprava), takže nevím na co by podle toho šlo usuzovat.

SinceX

Toto tedy nepoužívám, radši dávám na svůj mozek. Neboť mozek je pomůcka, která vám skoro vždy poradí dobře :))