Theress

Shoda rodného čísla

Napadá Vás někoho, co přesně udělat, když jsem zjistila, že mám naprosto totožné rodné číslo ještě s další osobou? Náhodou na to přišli v pojišťovně… Je to asi velmi ojedinělé, na internetu jsem se nic nedočetla. Asi zkusím obecný úřad, uvidíme co řeknou, ale doufám že mi ho nezmění na jiné, bylo by s tím spojena spousta problémů. Díky

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.mo­ap.cz/cs/radni­ce/urad/odbor-vnitrnich-veci/oddeleni-matriky-a-ohlasovny/zivotni-situace/prideleni-overeni-a-osvedceni-rodneho-cisla