ShyDoe

Sherlock – pointa nafingované smrti…

Jen pro ty, co viděli 1. díl 3.. série (spoiler) !!
Ahoj, jen by mě zajímalo, proč Sherlock skočil z tý střechy a tolik námahy, aby to vypadalo , že je mrtvej, když ty ostřelovače měl zajištěný Sherlockův bratr… to dělali jen kvuli Johnovi, aby si myslel, že je mrvý ? A kvůli celému světu ? Ale proč by Sherlock chtěl, aby si celý svět myslel, že to byl jen podvodník ? Kvůli tomu, aby Sherlock mohl dál v utajení prozkoumávat Moriarovu síť zločinců ? A proč to Sherlock všechno vyprávěl Andersonovi, kterej ho ještě natáčel, a co mělo znamenat , jak začal strhávat mapy ze stěny ? Trochu moc otázek, ale díky za objasnění :D

Odpovědi
iceT

Ještě ten nový díl nemám dokoukaný,jsem v polovině,ale myslím si,že Sherlock fingoval smrt proto,aby dokázal nerušeně odhalit a pochytat všechny Moriartyho přívržence.On to tam totiž v rozhovoru s bratrem Mycroftem tak nějak zmínil.

Jinak pokud to člověk nepochopil hned napoprvé,je dobré si to pustit ještě jednou znova,a dívat se s odstupem.

Sarrow

Zeptej se tady:
http://www.csfd­.cz/film/281729-sherlock/diskuze/

nonnel

To neřeš. Napiš si nějakou svoji detektivku, té budeš rozumět a nepouštěj se do ničeho složitého. Uvidíš, kolik režisérů se nabídne. A když se nabídnou, tak ti to stejně celé přepracují a dopadneš stejně.

Quimby

SPOILERS!
Přesně, on potřeboval zneškodnit celou síť moriartiho zločinců, proto cestoval. No těžko říct možná se Anderson sešel se Sherlockem, protože už předtim měl tu partu, co vymejšlela jak to nafingoval. John to asi nesměl vědět kvůli bezpečnosti, víš so málem ho pak taky upálili.