Pokročilý

Shar-pei výška... :-(

Ahoj chtěla byc si do budoucna koupit psa sharpeyeho ale mallého..líbí se mi ti malincí a ne ty velký telata :-( Nikde nemůžu najít jak je shap-pei velký?a exstují 2 druhy?jakože jeden druh je malé vkoti a druhý velé?Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Shar-Pei Má statné,svalnaté tělo s výškou okolo 50 cm v kohoutku a hmotností 20 kg.Barva může být zlatě kremová,žemlová,ale i černá.

Bronzový

Před pár lety jsme měli sharpeye. Tak jako existují velcí a malí lidé jsou mezi těmito psi velcí i malí psi. Průměrná výška se pohybuje mezi čtyřiceti a padesáti centimetry. Vás ale spíš zaujala (stejně jako mě) ta krásná svraštělá kůže. I u té je to podobné jako u výšky. Jsou psi kteří jsou v dospělosti prakticky hladcí a ze sharpeye mají jen svráštěné čelo. Ti druzí si uchovávají volné faldy na hřbetě, bocích a nohou, tak jak je měl nás Endy. Nejkrásnější jsou štěňata, ale nikdo vám nepoví co z něho vyroste. Já jsem si nového psa nepořídil, stále čekám. Před dvěma lety jsem se dočetl, že vyšlechtili trpasličího sharpeye. Tak čekám kdy se objeví v nabídkách a kdy bude cenově dostupný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.