DanielPasek

Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký stativ bez šroubu?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký stativ bez šroubu a šel by upevnit nějak jinak mám totiž fotoaparát bez díry pro šroub.
Doplňuji:
Je to fotoaparat od Geniusu dole je napsane ze se jedna o G-shot 507 ale jak jsem se koukal na internet tak to asi není on tento fotoaparat ani nema vysouvaci… No přidávam fotku.

http://s29.pos­timg.org/yusly­wek7/Fotak_IM­G.png

Nejlepší odpověď
Emefej

Obávám se, že stativ nebo stativová hlava bez upevňovacího šroubu asi neexistuje (nebo to neumím najít). Jediným řešením by mohla být výroba nějakého upevňovacího třmenu přímo podle rozměrů konkrétného aparátu.

Zajímalo by mě, o jaká fotoaparát jde?