shanim skoleni na vzv v moste,a take za kolik.dekuji.mam praxi 30 mesicu ale bez papiru:-)

Nejlepší odpověď
mosoj

Doporučuji najít si někoho kdo tyto kurzy provádí a od něho si zjistit kde a kdy bude provádět školení. On vás tam potom zařadí. Znám jednoho školitele, ale je to od Plzně i když kurzy bude dělat i jinde. Ale na inetu určitě někoho najdete.

Ještě mě napadlo poptat se na Úřadu práce. Zde budou mít o kurzech určitě přehled. Pak by stačilo jen vyhledat školitele a domluvit se.
Bude to ovšem, jako vše, něco stát.

Další odpovědi
Berušinka

Tak to nevím, jestli je toto školení „mimo“. Občas přímo ve skladech, při nástupu, se školí – je to na jeden den =D Tak nevím, proč to nenabízejí všechny sklady, když berou nové lidi.