Nitrol

Sháním motor

Dobrý den,
prosim Vás po internetu hledám motor, který by vyhovoval mým požadavkum. A které jsou: – 4 takt
 – cena do 5000
 – benzínový
 – s rotací hřídele proti směru hodinových ručiček

Potřeboval bych to na motokáru. Předem děkuji

PS: Káru už mám ale motor ještě ne. Pokud by to šlo tak mi prosim Vás pomožte i s odstředivou spojkou. Už jsem ji hledal ale ceny nejsou příznivé. Ještě jednonu děkuji
Doplňuji:
Vím ale někde na internetu tak prosim Vás dejte mi nějaký odkaz budu rád když tak mi pište na můj e-mail jessina98@seznam.cz

Děkuji

Odpovědi
arygnoc

aukro?
annonce?

tu asi ťažko.

ponovotny

http://www.ba­zos.cz/ – v téhle cenové relaci je možná lepší uvažovat o nějakém motoru z motorky, skůtru, nebo čtyřkolky.