Kroupič

Sháním mátu na zahradu, není zde někdo, kdo by ji daroval, nebo se ji chtěl zbavit ? :)

Hlavně mi prosím nepište ať si ji vypěstuji. Jde o to že se hodně rozroste a jeslti by se nenašel někdo, kdo by ji kus daroval nebo se ji chce zbavit a je mu ji líto vyhodit. :) Díky moc. Praha :)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Třeba se ti to bude hodit a domluvíte se
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vypestoval-jsem-hodne-maty-nevim-co-s-ni-susit-mrazit-do-olivoveho-oleje-nebo-jen-mojito-diky

Další odpovědi
hippeace

nam to tady roste jako plevel ale bydlíme až v teplicích(ús­tecký kraj)

elektrikář

Koupil bych trs.V našem mněstečku se mimo muškátu nic nesežene.2946098@seznam.cz V mokrých novinách a krabici stěhování poštou přežije. Díky předem.

žolik

kolik ji potřebuješ.

Zdroj: žolik