Pájo

Sháním (kreslené) vtipy z lékárnického (i lékařského) prostředí. Hlavně ty z lékárny. Víte o nějakých?

Budu Vám vděčný za každý odkaz. Děkuji.
Doplňuji:
Tak to omezím pouze na (kreslené) vtipy z prostředí lékárny a o ty lékárnících.

Nejlepší odpověď
annas

Hodně stránek s vtipy tohoto druhu je v angličtině.

Něco z You Tube.

http://www.you­tube.com/watch?v=8J3Y­voSI0nU

Další odpovědi
Lucijej

http://jadamkuv­.txt.cz/obraz­ky/kant-713.jpg
http://jadamkuv­.txt.cz/obraz­ky/kant-714.jpg
http://vinnetou­.site.cas.cz/rou­sek/obrazky/vtip40_1­.gif

www

Google cosi ví:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&q=K­reslen%C3%A9+vt­ipy+z+l%C3%A9­k%C3%A1r&

tom004

To mi nepřipadá jako otázka,která by sem patřila.Zkus to na inzertních portálech.

bolak

A musí to bejt od profesionálního malíře? Já bych ti moch nějakej nakreslit v bitmapu, třeba o tom jak se mi přes noc udělala v břiše díra a ne a ne se to zacelit. Tak s tím jdu na chirurgii viď, ukazuju to tomu doktorovi a von říká že tohle řešit nebude, tak mu říkám jak že nebude, dyť mám otevřenou díru do břicha jako kráva, navíc to někdy takhle k večeru i smrdělo jo, takže bylo jasný že to nejspíš nějak začalo zahnívat a hrozila gangréna. No a von mlel a mlel, a že prej tohle rozhodně řešit nebude, že prej se tomu říká „pupík“ nebo jak a že prej je to normální.

To mě rozesmál, myslím že ve škole moc nedával pozor, kdyby to bylo normální tak to má snad každej ne? A že sem to tam dřív neměl, to ho taky nijak nerozhodilo. Von tvrdil že prej sem to tam musel mít už dřív, údajně vod narození, což je blbost. Já sem totiž dost všímavej člověk, kdybych to tam měl vod narození, tak to bych si určitě všimnul. Co to dneska pracuje na pohotvosti na doktory to je hrozný, nejspíš vystudoval někde na planetě malmac nebo v plzni nebo tam někde.

Aspoň v lékárně, tam teda měli pochopení pro mou nemoc a dali mi nato ibuprofen a aescin. A ještě sem si dokoupil nepromokavý náplasti, kdybych se šel náhodou na koupálko tak abych neděsil lidi. To víte, otevřená rána je otevřená rána. A když sem to ukazoval doma, tak se mi ještě smáli, já říkám vy se smějete, ale buďte rádi že to nemáte hele.

Hlavně protože v nemocnici nezakročili včas, tak teď už to přešlo do chronický formy a myslím že to mám nejspíš na doživotí. Aspoň že ty formuláře už jsem si sehnal a v pondělí zkusím požádat o invalidní důchod, tak držte palce ať mi to vyjde, ať z toho aspoň něco mám, když už jsem měl v životě takovou smůlu.

Pájo

Bolaku, nemusí být od profi malíře, klidně něco namalujte a dejte sem odkaz na stažení…

Pájo

Tome004, máš skutečně pocit, že se v mé otázce jedná o inzerci? … že mne odkazuješ na inzertní portály? To ti snad trochu ujelo, ne…

Pájo

To, že otázka začíná slovem „sháním“… neznamená vždy, že se jedná o inzerci. To tě asi zmátlo.