Manijak

Poradí mi někdo, kde bych mohl sehnat film Šeříky až bílé začnou kvést v českém dabingu?

Poradí mi někdo, kde bych mohl sehnat film Šeříky až bílé začnou kvést v českém dabingu? Je z roku 1953. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu. .

http://www.filmy-cz.cz/film-seriky-az-bile-zacnou-kvest-ke-stazeni-zdarma-43015.html

Další odpovědi
Banán88

aaaaa Romy Schneider :) mrknu na to, dam vedet.. titulky by byly problem? (jen pro upresneni)
Doplňuji:
hmmmm… tak jsem prosatral vse me dostupne a musim s litosti konstatovat, ze v mych silach to neni.. narazim pouze na puvodni zneni nebo anglictinu.. je mi lito, nepomohu :(