s.o-o

Sháním dotykový mobil do 4000Kč, nemáte někdo tip, pro který se rozhodnout? Nejlépe založen na osobních zkušenostech :)

Odpovědi
Beer4Real

Tady mrkni na tento, stará klasika v novém kabátu!
Doplňuji:
nokia 3310 ožila a vrací se zpět! :D

Zdroj: http://conver­sations.nokia­.com/wp-content/upload­s/2014/03/3310-pureview-feat.jpg

Angel1234

K nám do Čech přivezli mobil kterému se říká AKU gygabite smart mobil.Je to dobrý mobil to mi věř.Mají ho moji rodiče.Má čtyřjádrový procesor, android 4.2. Ram 1024,má dva sloty na SIM a displej má 4,5 palce..Seženeš ho za 3000 kč.Popřípadě za 3500kč

MrnousakCZE

pokud chceš takto levný mobil, tak si rozhodně nekupuj android, ten je dobrý jenom na o dost dražší telefony, velmi bych doporučoval windows phone, nějaký starší levný model který, u androidu je problém že když máte levnější model je to pomalé u windows phone toto není, akorát si na tom nezahraješ modern combat 5 :D

geekocz

Rozhodně doporučuju Nokii nějakou Lumii. Nejlépe řadu x20 a x25. Nejlevnější je 520 která je v bazarech dostupná za 2k a nová z 3k. Je to parádní mobil s rychlým prostředím dobrým foťákem a navíc má i GPS zdarma. Já sám ji mám a jiný mobil už si pořizovat nebudu (dokud ji neztratím :) ). Nevím co je momentálně na trhu, ale radši bych šel do známé kvalitní značky než do nějakého na první pohled výkonného „číňánka“.

McArthur

Neřídil bych se radou MrnousakCZE, protože náročnost Windows Phone je mnohem vyšší, než-li náročnost Androidu.

Za 4000 Kč, pokud si nevezmeš Nokii a Apple v té ceně rozhodně není, tak je téměř jedno, co to bude, protože všechny mobily s Androidem, které jsou pod značkami Alcatel, Prestigio, Huawei apod. se bouchají ve Foxconnu v Číně a na konci se jen strkají do jiných krabiček. Vyjímku tvoří Samsung, který si je bouchá v Korei sám. Vždy se mrkni na verzi Androidu a na ostatní výbavu. Většinou neplatí rovnice, že čím více toho je v popisce, tím lepší je to mobil
Doplňuji:
Hlavně si ho kup v České republice od oficiální distribuce, protože na 33 % jej budeš během 2 let reklamovat.