Sháním balík nebělených papírů veliskotí A4.

na internetu se mi je nedaří vyhledat.. Všude píší, že mají sice recyklovaný, ale pořád to nejsou takový ty nažloutlý papíry..

Odpovědi
cochee

Já myslím, že ty recykláky, pokud nejsou označené jako bělené, tak fakt bělené nejsou, ty staré nažloutlé papíry se domnívám že měly barvu kvůli klížení. Sám jich ještě hromádku mám a když na ně tisknu lejzrem, tak celkem smrdí po tom klihu. Nažloutlý papír už se dneska asi prodává jen jako nepromastitelný-balicí.