lukeswimmer

seznamovací agentura

Mám v plánu asi ve třech lidech založit seznamovací agenturu, která by zahrnovala služby, co se týče seznámení, ale i pobytů. Jakou právní formu si máme vybrat? Živnostenský list, nebo něco jiného? Nevíme zatím, jaký zájem by o naše služby byl a čím tedy začít, abychom neudělali zbytečnou chybu.

Nejlepší odpověď
anonym

Chápu to dobře- jde o podnikání? Soudě podle otázky-rutinéři asi nebudete.Protože je to velmi citlivá věc a úplně každý je na ni prvotřídní expert- snad to máte spočítané.A zájmu bude možná víc,než by jste chtěli.Myslím.

lukeswimmer

Ano, jedná se o podnikání, zájem by zřejmě byl,ale jde o to, na koho se obrátit při zakládání, co přesně potřebujeme..