sarkakup

seznamka vážně

Dobrý den. Mám svoji práci, ale chtěla bych ji časem ukončit a věnovat se svému malému podnikání. Umím si přiznat, že nemám žádnou praxi něco vést, jen snahu být dobrá, učit se nové věci, pracovat nejlépe společně na něčem svém a naučit se to. Jedná se o seznámení pro českou republiku, vážné vztahy. Nemohu se ale pustit do toho sama, potřebuji cenné rady,malý vklad abych mohla začít. A já se ptám. Kde mohu na internetu najít lidi kteří mají podnikatelského ducha, nejsou to podvodníci,ale skuteční slušní lidé, kteří mají zájem s někým spolupracovat. Jestli je to možné, děkuji za kontakty.šárka Opava
Doplňuji:
Admin mě přesunul tady do sekce ankety-zábava, ale já nehledám zábavu, hledám společníka, někoho chytrého, s kým mohu začít pracovat. Chtěla bych poděkovat všem, co mi odpověděli svým názorem, velmi si vážím všech, protože názor druhých lidí respektuji a je důležitý. Jestli mohu, upřesním můj podnikatelský záměr. Nechtěla jsem zveřejnovat vše, všem, ostatně to ani písemně nejde, ale samozřejmě mám představu jak by to mělo vypadat, moc dobře vím co chci a nejednalo by se o běžný seznamovací portál tady v české republice. Nevím, zda svoji představu někdy uskutečním, nechci tomu říkat sen, sny mám jiné, to je ctižádost, jen mi chybí dobrý partner,štěstí a peníze. Mohu v současné době investovat do toho svůj čas,vzhledem k mé životní situaci si nemohu dovolit víc, ale jsem velmi pracovitá a své případné závazky vůči druhým jsem si vždy splnila. Jestli máte na mě otázky, prosím napište. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Na takovouto věc bych lidi na internetu určitě nehledal. Spíše mezi známými a podobně. Na internetu v tom vidím dost velké riziko

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že to bude hledání jehly v kupě sena.
Ale to je jen můj názor. V každém p=řípadě přeji hodně štěstí.
A s tím vážným seznamováním, protože to se nedá odhadnout, kdo to myslí vážně, kdo jen flirt a kdo jen sex. Někteří jsou dost přesvědčiví.

Hlada

Měla bys mít konkrétní představu o tom, co chceš dělat, v čem by měl být projekt lepší než stávající, měla bys mít představu o cash flow. Pak budeš hledat lidi konkrétních profesí, investora, HW vybavení, prostory a t.d. Myslím, že vytvoření dostatečné databáze a zajištění příjmu z reklamy nebo klientů je na dlouho a bude pro investora rizikové. Přeju ti úspěch.

anonym

To se nevyplatí, těch serverů se zaměřením na seznámení je plno. Každý chce využívat služeb ale jen malé procento zaplatí. http://www.ol­x.cz/seznameni-cat-17

-
Máme problém s velkou čteností a relativně malými počty finančních příspěvků od čtenářů.
http://www.blis­ty.cz/art/59510­.html

anonymka14

Na internetu bývají často podvodníci a jen někteří podvodníci nejsou.Asi budete mít dost hledání.Doporučuji hledat mezi příbuznýma,známýma a nebo pracovat sama 🙂

fablen

souhlas s odpovědí Hlada !!

sarkakup – pokud to jen trochu jde, určitě bych na Vašem místě v zaměstnání nekončila a seznamku začala provozovat vedle svého hlavního zaměstnání. Až budete vědět, že Vás toto podnikání bude schopné uživit, pak se do toho můžete bez problémů pustit. Takto, jak vše popisujete, na mě působí zatím naivně (nemyslím to špatně…pouze zkušenosti ze života).